Foto-manufaktura

Nowy produkt

Jestem fotografem, dziennikarzem, instruktorem terapii. Lubię fotografować ludzi, zatrzymywać za pomocą aparatu fotograficznego emocje jakie towarzyszą im w życiu codziennym. 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Moja pasja zaczęła się prawie 20 lat temu w szkole artystycznej. Tam nauczyłem się patrzeć na świat przez obiektyw aparatu, doskonaliłem technikę….i zepsułem pierwszą klisze. Zgłębiałem tajniki fotograficznej ciemni poznając tradycyjne rzemiosło. Poznałem wielu ciekawych i uzdolnionych artystycznie ludzi. Moja droga twórcza rozwijała się od portretu do ulubionego reportażu. Właśnie fotografii reportażowej uczyłem się jako wolny strzelec oraz współpracując z gazetą jako dziennikarz fotoreporter. Zdobyta wiedza a przede wszystkim doświadczenie pozwalają mi na podejmowanie się różnych zleceń fotograficznych, o różnej tematyce.

Podczas pracy szukam chwil często niezauważonych dla zwykłego oka, ale które są dla Was niezwykle cenne. Każdy ślub ma swój niepowtarzalny klimat, staram się go wydobyć. Jestem do dyspozycji od przygotowań do późnej pory weselnej (oczepiny). Zdjęcia plenerowe proponuję innego dnia.

Oferuje:

* zdjęcia ślubne ( kompleksowa obsługa od błogosławieństwa do oczepin)

* sesje ślubne w plenerze i studio

* zdjęcia rodzinne

* sesje dziecięce

* sesje ciążowe

* sesje portretowe

* Fotomodeling

* Zdjęcia do dokumentów

* reportażowe ( chrzty, komunie itp.)

Oferujemy kompleksowe usługi fotograficzne na terenie województwa mazowieckiego.

Znajdziesz nas na: http://fotograf-radom.org/

www.facebook.com/piotr.dabrowski.5473

Adres: Kępiny 4 B  , 26-660  Jedlińsk

Telefon: 502-330-585