Ślub, wesele, chrzciny, komunia św., pogrzeb ... organizacja i planowanie uroczystości to niełatwe zadanie, ale z naszym portalem wyda się prostsze niż myślisz.

Nasz katalog firm związanych z uroczystościami pozwoli Ci szybko znaleźć np. restaurację, kamerzystę, szatkę do chrztu, transport dla gości i atrakcje na uroczystość, takie jak fotobudka, banki mydlane itp.

Szukasz miejsca na przyjęcie? W portalu organizujesz.pl szybko wybierzesz lokal w zależności od rodzaju okoliczności i ilości gości. 
Jesteśmy katalogiem firm związanych z chrztem, komunią św., ślubem pogrzebem i innymi uroczystościami.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla osób planujących chrzest, wesele, pogrzeb.

Naszą misją jest uczynić stronę organizujesz.pl podstawowym źródłem informacji dostępnym w Internecie na temat organizacji uroczystości. Chcemy, aby przy pomocy naszej strony można krok po kroku zaplanować uroczystość - bez przeglądania setek stron internetowych. Dzięki nam wszystkie firmy dostępne są w jednym miejscu.

Jak działamy?
Usługodawcy, których oferty są umieszczone na naszej stronie, zyskują nowe, bardzo szerokie grono potencjalnych Klientów. Natomiast osoby organizujące uroczystość otrzymują możliwość łatwego i szybkiego wyszukania ogłoszeń, które ich interesują.

Serwis umożliwia wyszukiwanie wizytówek z konkretnej kategorii, np. zespoły weselne, sale weselne, auta do ślubu itp.